ATATÜRK KARŞITI BİR MÜDÜRE *** Atatürk baskılı kıyafetle okula gelen öğrenciye müdürden yanıt: Benim içimden de donla girmek geldi


HABERE yorum;

Ziya paşanın taşlamasını değiştirerek öğrencinin üzerinde Atatürk’lü kıyafeti görünce
kendi deyişiyle “Dinden imandan çıkan” Atatürk karşıtı okul müdürüne seslenelim ;

“Ne günlere kaldık ey Gâzi Hünkâr,
Eşek müdür oldu , katır defterdâr!”

Ve devam edelim ;

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir (Nasihat ile uslanmayanı azarlamalı )
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir (nasihat ile uslanmayanın hakkı dayaktır)

Yine devam edelim , demişsin ki ;

Atatürk’te senin babanın uşağı değil. Benim için Atatürk neyse senin içinde o. Kendi kendine sanki Atatürk’e daha yakınmış gibi numara çekiyorsun. Türkiye 10 Kasım’da saat 9’u 5 geçe Atatürk’ü kutluyor. Kendi kendine trip yapmana da gerek yok”

Eyy cahil , Atatürk’ün adını “uşaklıkla” bir araya nasıl getirirsin ? Kendinde olan hasletleri çevrende arama . Herkesi kendin gibi belleme ! . Keşke sen de Atatürk’ün evrensel büyüklüğünün ve değerinin farkına varan o güzel öğrenci gibi olabilseydin.

Ayrıca 10 Kasımda 9’u 5 geçe yapılan törenin adı KUTLAMA değildir cahil !!! ..Çöken , emperyalizme teslim olan Osmanlı’nın küllerinden yeni bir devlet kuran ve senin gibileri dahi müdür yapan Cumhuriyet Devletini kuran yüce önderin ŞÜKRANLA ANILDIĞI gündür. Ders çalışmalısın ders….

Senin bir Anadolu lisesine değil müdür , hademe bile yapılman akla ziyandır.

Naci Kaptan

Cumhuriyet-İstanbul
10 Kasım 2017 Cuma,

Atatürk baskılı kıyafetle okula gelen öğrenciye müdürden yanıt:
Benim içimden de donla girmek geldi

Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde Mustafa Kemal Atatürk baskılı kıyafetle okula gittiği gerekçesiyle bir öğrenci okul müdürü Hasan Aydın tarafından azarlandı. Öğrencinin derse Atatürk kıyafeti ile giremeyeceğini söyleyen Aydın,“Kıyafeti olanlar kıyafetini giysin olmayanlar derse girmesin. Beni dinden imandan çıkarmayın” dedi.

Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde sabah okula üzerinde Atatürk baskılı kıyafeti ile giden bir öğrenciyi okul müdürü Hasan Aydın derslere sokmayarak sert şekilde uyardı. Okulda bir öğrenci tarafından ses kaydına alınan Müdür Hasan Aydın konuşmasında, Atatürk baskılı kıyafetle okula gelen öğrenciye tepki göstererek,

Biri de yarın başka bir kıyafetle gelsin. Diğer gün başka biri benim için de böyle diye bir kıyafetle gelse ne yapacağız. Öbürü de peygamberin hayatında başka kıyafetle gelsin sence hangisi önemli. Biri de Hz. Adem’in doğum gününü kutlasın, onun resmi ile gelsin. Biri Fatih’in doğum gününde onun resmi ile gelsin nasıl olacak”diyor. “Öğrencinin ben böyle geldim” dediğini söyleyen Aydın,

Ben böyle geldim diye bir şey yok. Burası senin babanın yeri değil. Atatürk’te senin babanın uşağı değil. Benim için Atatürk neyse senin içinde o. Kendi kendine sanki Atatürk’e daha yakınmış gibi numara çekiyorsun. Türkiye 10 Kasım’da saat 9’u 5 geçe Atatürk’ü kutluyor. Kendi kendine trip yapmana da gerek yok” diye bağırmaya devam ediyor.

Derse girmesin
Öğrenciden üzerindeki kıyafetini değiştirmesini aksi halde bu tür kıyafetle gelen hiç bir öğrencinin derse alınmayacağını anlatan okul müdürü şöyle devam ediyor: “Burada bin 130 öğrenci var. Onlar neden böyle gelmiyorda sen kendi kendine şey yapıyorsun. Kıyafeti olanlar kıyafetini giysin, olmayanlar derse girmesin beklesin. Beni dinden imandan çıkarmayın. Benim içimden böyle geldi ne demek? Benim içimden donla gelmek geldi. Donla mı geleceğim. Size kıyafetleriniz yanınızda olsun denilmiş. Bu şekilde gelip adamı dinden imandan çıkarıyorsun.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/863742/

This entry was posted in ATATURK, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *