DURUM VAZİYETİ * Türkiye yangın yeri *** 31 Mayıs 2017 tarihinde 16 şehidimiz var *** Bu şahadetlerin ana sorumlusu yakın geçmişte PKK ile işbirliği yaparak , Habur’a teröristlerin ayağına mahkeme taşıyan , Oslo’da teröristlerle İngiltere’nin gözetiminde gizlice görüşerek “şehirlerde yaptığınız silah yığınaklarını biliyoruz, Güneydoğuda sizi rahatsız eden komutan , kaymakam vali varsa isimlerini verin” diyenleri gönderenler ,Aman PKK’lılara dokunmayın diyerek operasyon izni vermeyenler , hendekleri ,çukurları ,oluşan kürt milis güçlerini görmezden gelenler ve CIA’cı Henry Barkey’in söylediği gibi “AKP ile anlaşarak Türk ordusunu kafese koyduk” sözüne ortak olanlardır.

TÜM ŞEHİTLERİMİZE RAHMET VE AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUM . GÜNEYDOĞUDA GÖREV YAPMIŞ OLAN TÜM GAZİLERİMİZE SEVGİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Yanlış işbirlikçi ve BOP’çu politikalar nedeniyle sadece 31 mayıs 2017 tarihinde 16 şehit daha verdik. Masa başlarında alınan kararlarla ulusal çıkarlar yerine işbirlikçiliğe soyunanların politikaları  sonucunda verdiğimiz şehitlerin ve yaşamını engelli olarak sürdüren gazilerimizin sayısını bilmek olası değil. Gençlerimiz gece gündüz dağ, tepe derin vadilerde vatan savunurken bir bir şehit düşüyorlar.

Orduyu cepheye sürmeden ülkeyi bu tehlikelerden , ölümlerden uzak tutacak ve Ulusal çıkarları koruyacak politikaları üretebilen gerçek liyakatli vatansever erdemli bilgili  devlet adamlarına ihtiyacımız var .

Irak’ı işgal eden ve 1 milyon 500 bin Irak’lının ölümüne neden olan Amerikan askerlerinin “Ülkelerine sağ salim dönmeleri” için dua eden ama kendi askeri için ” Askerlik yan gelip yatma yeri değildir ” diyerek hem ABD ve PKK hem de FETÖ ile kolkola girmiş olanların politikalarıyla ülkemizin geldiği yer işte budur .

Naci Kaptan / 01.Haziran.2017

01.Haziran 2017 Posta

01.Haziran.2017

This entry was posted in Bölücü KÜRTÇÜLÜK, DURUM VAZİYETİ, İHANET VE YABANCI YANDAŞLAR, PKK TERÖRÜ, Politika ve Gundem, SİYASİ TARİH, TERÖR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *