Evet çıkarsa o bayrak Diyarbakır’a asılacak *** “Benim için oy verdiğim partim mi yoksa ülkemin geleceği mi önemli?” Eğer sizin için vatan önemli ise, Türkiye’yi parçalayacak projeye hayır deyin

Rıza Zelyut
ilk-kursun.com
2 Mar, 2017

Evet çıkarsa o bayrak Diyarbakır’a asılacak

AKP’ye gönül vermiş vatandaşlarıma sesleniyorum:

Lütfen şu soruyu kendinize sorun: “Benim için oy verdiğim partim mi yoksa ülkemin geleceği mi önemli?” Eğer sizin için vatan önemli ise, Türkiye’yi parçalayacak projeye hayır deyin.Vallahi de billahi de bu satırları sizi yanıltmak, kandırmak için yazmıyorum. İyi niyetinize güvenerek çok yakıcı bir gerçeği anlatmak için çırpınıyorum.

Dünkü yazımda gösterdim: Bölgemizdeki İran-Irak-Suriye-Türkiye hattında, Amerika, Kürdistan adıyla yeni bir İsrail yaratmak istiyor. Bu amaçla daha 1970’lerde Kuzey Irak’taki aşiret reisi Molla Mustafa Barzani’ye destek oldular. Mustafa Barzani 1979’da Amerika’da öldü. Barzaniler 1909’da Osmanlı devletine karşı da ayaklandılar ve Kürtçülük için sürekli mücadele ettiler. Kürdistan’ı oluşturmak için ABD, Irak’a 2 kez girdi. Böylece Mustafa Barzani’nin oğlu Mesut’un liderliğinde orada Kürdistan’ın temelini attılar.

Sonra buraya Suriye’yi eklemek için Beşşar Esat yönetimine saldırdılar. AKP hükümetlerinin Esat düşmanlığının altında bu proje yatıyor.Suriye’yi karıştırdık, oradaki yasal hükümeti perişan ettik, meydan Kürdistancı PYD/PKK’ya kaldı.Kim yaptı bunu?

Şimdi TBMM’yi de Başbakanlık kurumunu da ortadan kaldırarak tek adam olmak peşindeki Cumhurbaşkanı Erdoğan…

KUZEY KÜRDİSTAN NERESİ?
Başta Mesut Barzani olmak üzere, PYD elebaşısı Salih Müslim ve Abdullah Öcalan da dahil, Kürtçü ayrılıkçılar Türkiye’nin güneydoğusuna “Kuzey Kürdistan!” diyorlar.Kuracakları Kürt devletine burasını da eklemeyi temel amaç yapmış durumdalar.PKK elebaşısı Öcalan’ın yazıları, demeçleri bunu pek açık olarak gösteriyor.

Mesut Barzani ile Abdullah Öcalan sıkı dost oldular. AKP’li kardeşlerim! İyi biliyorsunuz: 2002 yılında hareket edemez duruma getirilen bu PKK’yı bu kadar azdıran ve güçlendiren de dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan’ın açılım politikasıdır.

Şimdi görüyoruz ki Cumhurbaşkanı Erdoğan aynı tehlikeli politikaya yeniden dönmektedir.Bu amaçla, sahte devlet Kürdistan’ın başındaki aşiret liderini, Türkiye’ye davet etmiş, onu devlet başkanı gibi karşılatmış ve Ankara Esenboğa Havalimanı’na ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na Kürdistan adlı uyduruk devletin bayrağını astırmıştır.Sözün özü şudur: Eğer 16 Nisan referandumundan evet çıkar ise, birkaç sene sonra o bayrak Diyarbakır’da Türk bayrağının yanında göndere çekilecektir.Sonraki yıllarda ise oradaki Türk bayrağı indirilecek, sadece Kürdistan bayrağı kalacaktır.

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNİN SIRRI
Yapılacak bu anayasa değişikliğinde, sırf bu amaçla Cumhurbaşkanı’na “yeni idari birimler oluşturma yetkisi” verilmektedir. Böyle olursa Cumhurbaşkanı Türkiye’yi eyaletlere ayırabilecektir.Bu madde anayasa değişikliğine sırf Kürdistan’ın temelini atmak için konuldu.

Değerli AKP’li kardeşlerim!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ayağının altına halılar serdirerek karşıladığı bu Mesut Barzani değil miydi şunu diyen: “Öcalan özgürleşsin de hep birlikte mücadele edelim!”

AKP’li kardeşlerim!
16 Nisan’da biz şu veya bu partiyi seçmeyeceğiz…
16 Nisan’da AKP’ye veya CHP’ye oy vermeyeceğiz…

“Öcalan serbest kalsın mı kalmasın mı?
Diyarbakır’da Kürdistan bayrağı dalgalansın mı dalgalanmasın mı?”
İşte buna evet veya hayır diyeceğiz…Sizler ne diyorsunuz

MECLİS’TEKİ 80 FETÖ’CÜ NEDEN EVET DEDİ?
Bugün TBMM’de bulunan milletvekillerinden 80 kadarının telefonunda Bylock tespit edildiği iddiası var. Bunların yüzde 90’ı AKP’de… Hiç merak ettiniz mi? Bu anayasa değişikliğine TBMM’deki bu FETÖ’cüler neden evet dediler?

Cevap çok açık: Bu anayasa değişikliği ABD’nin istediği bir projenin ürünüdür. Amerikan casusu FETÖ’cüler, ABD’nin işine gelen her şeye evet derler.

Ya vatansever AKP’liler?
Onların, “Evet çıksın da Türkiye isterse bölünsün!” diyeceklerini hiç sanmıyorum.Çünkü 16 Nisan’da şu veya bu partiye oy vermeyeceğiz; Türkiye bölünüp, bir parçası Kürdistan olsun mu olmasın mı; işte buna evet veya hayır diyeceğiz.

This entry was posted in ABD - AB - EMPERYALIZM, ANAYASA, FAŞİZM, İHANET VE YABANCI YANDAŞLAR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *