SEROK AHMET KAÇTI * Dokunsanız ağlayacak gibiydi.Sürekli olarak kendisinin ne kadar başarılı olduğunu anlattı.Abisi Erdoğan’a bağlılığını ve bundan sonra da bağlı kalacağını söyledi.Üç-beş kuru alkışla toplantı salonundan ve Türkiye’nin gündeminden kaçtı, gitti…


Rifat Serdaroglu
07 Mayıs 2016

SEROK AHMET KAÇTI

Kim ne derse desin, Erdoğan’ın yükü Serok Ahmet’e ağır geldi, biiir!

Yurtdışı ilişkileri “ÇOK ÖZEL” olan Serok Ahmet, kendisine yurtdışından yapılan telkini dinlemek zorunda kaldı, ikiii!

Ülkemizi “Stratejik Derinlik” diyerek soktuğu Ortadoğu bataklığında boğulmaktan korktu, üüüç!

Kaçıp kurtulmada has adamı Hakan Fidan’dan daha becerikli olduğunu gösterdi, dööört!

Serok Ahmet’in basın toplantısını dikkatle izledim!
Dokunsanız ağlayacak gibiydi.Sürekli olarak kendisinin ne kadar başarılı olduğunu anlattı.Abisi Erdoğan’a bağlılığını ve bundan sonra da bağlı kalacağını söyledi.Üç-beş kuru alkışla toplantı salonundan ve Türkiye’nin gündeminden kaçtı, gitti…

Serok Ahmet konuşmasını bitirir bitirmez abisi Erdoğan açıklama yaptı;
“Ben ona ayrıl demedim, kendisi bana o öneriyle geldi” deyip, Başbakanı Cami avlusuna bırakıverdi…

Serok Ahmet, kendi işinden ayrılsaydı “gittiğin yeri güldür” der geçerdik! Fakat Türk Milletine tek-tek hesap vermeden kimse kaçamaz. Serok da hesap verecek, hesabı temiz çıkarsa istediği yere gidebilir, amma hesabı alnının akıyla veremezse, gideceği tek adres var orası da Silivri…

Eee Serok Ahmet;

-PKK ve İŞID, Türkiye’yi bomba ve silah deposu yaparken siz icranın başında idiniz. Ülkeye girmesine göz yumduğunuz bomba ve silahları almadan nereye gidiyorsunuz?

-Bu bomba ve silahlarla ölen, yaralanan gençlerimizin hesabını vermeden, onlardan helallik almadan kaçabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

-Cumhurbaşkanının, TBMM Başkanının “Anayasa İhlal Suçlarını” işlemelerine, Lâik Cumhuriyeti yok saymalarına söyleyecek tek sözünüz yok mu? Onlar gibi mi düşünüyorsunuz?

-Sizin namusunuza emanet edilmiş “Örtülü Ödeneğin” ne kadarının sizin tarafınızdan, ne kadarının Erdoğan tarafından ve nerelere harcandığını Türk Milletine açıklamadan nereye gidiyorsunuz?

-Hırsızlık-Yolsuzluk yapan Bakanlarınızı Yüce Divan’a sevk etmediniz. Gözünüzün önünde özellikle “Özelleştirme Yüksek Kurulunda” ve yüksek rakamlı devlet ihalelerinde yapılanlara ses çıkarmayarak suça ortak oldunuz. Bunları anlatmadan kaçabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

-Tankla-topla yıkılan mahalleleri-ilçeleri Toledo’ya dönüştürmeden nereye gidiyorsunuz?

Bakınız Serok Ahmet;
Vereceğiniz o kadar hesap var ki, hepsini yazmaya kalksak Zekeriya Öz’ün iddianameleri kadar kalın olur. Sizinle işimiz bitmedi yani, daha çok görüşeceğiz, çoook…

Siz hele bir iyice dinlenin, arayanız soranınız iyice azalsın, telefonlar sussun, kafanızı dinleyin.Daha sonra sizi arayacağız.
Öptüm Serokçuğum…

Sağlık ve başarı dileklerimle

Rifat Serdaroğlu

This entry was posted in Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *