CLEAN SHEET * Sümeyye’den sonra Bilal Erdoğan da geçmişini sildiriyor!

abcgazetesi.com 09.05.2016

Sümeyye’den sonra Bilal Erdoğan da geçmişini sildiriyor!

İnternette hakkından çıkan haberleri sildirmek için harekete geçen Sümeyye Erdoğan’dan sonra Bilal Erdoğan da ‘geçmişini sildirmek için’ harekete geçti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın bir şirketle anlaşarak geçmişte özel hayatıyla ilgili olarak internette çıkan haberleri sildirdiği ortaya çıkmıştı.Sümeyye’nin ardından Bilal Erdoğan da geçmişini sildirmek için aynı dirma ile anlaştı.

Bilal Erdoğan, merkezi Karaköy’de bulunan Clean Sheet isimli hukuk firmasıyla anlaşarak geçmişte özel hayatıyla ilgili çıkan haberleri arşivlerden sildirmeye çalışıyor. Bu konuda yayın organlarına ulaşan firma, “Clean Sheet olarak Bilal Erdoğan’a online itibar konusunda hizmet vermekteyiz” ifadeleriyle kendisini tanıtıyor.

“HABERLERİ KALDIRIN” MESAJI

Firma, Bilal Erdoğan’la ilgili geçmişte çıkan haberlerle ilgili olarak internet siteleriyle iletişime geçerek haberleri kaldırmalarını rica ediyor. Firmanın hukuk departmanı haberin yayından kaldırılmaması durumunda dava da açıyor.

Firmanın ‘online itibar’ diyerek kastettiği, bir kişinin ya da firmanın geçmişte hakkında çıkan ve bugün yaşamını olumsuz etkilediğini iddia ettiği haber ile yorumlar. Clean Sheet firması kendi çalışma alanını “İnternet ortamında eskilerinizden kurtulun. Clean Sheet sizin yerinize dijital ortamlarda istemediğiniz tüm içerikleri kaynağından temizler” ifadeleriyle anlatıyor.

Clean Sheet, ABC Gazetesi’ne de ulaşarak Bilal Erdoğan’la ilgili yayınlanan 3 haberin yayından kaldırılmasını istedi.

İşte firmanın yayından kaldırılmasını istediği o 3 haber.

-Bilal Erdoğan’a İtalya’da kara para soruşturması!

-Bilal’in okulunun duvarına ‘Katil Erdoğan’ yazdılar

– ‘Bu yaşta nasıl bu kadar zengin oldun?’

This entry was posted in YOLSUZLUKLAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *