23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının Meclis’teki “resepsiyonu, AKP’li TBMM Başkanı İsmail Kahraman tarafından ilk kez ” iptal edildi…!!!

Bu iptal işlemi TBMM başkanı Kahraman’a geçmişi nedeniyle yakışır. Teröristlerin TBMM’yi basmasından korkuldu desem pek bir uçuk düşünce olur. Kahraman bu tutumu ile Laik Cumhuriyet’in değerlerine karşı olduğunu göstermiştir. Bu tutum Atatürk ve inkılaplarına karşı karanlık düşünceli bir karşı devrimcinin tutumudur.

Tüm bunlara karşın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı halkın sahiplenmesi ile kutlanıyor. CHP çocuklarla alternatif resepsiyon düzenleyecek. Cumhuriyet Gazeteside ilk kez 23 Nisan nedeniyle bu akşam saat 19.30’da Hilton Oteli’nde resepsiyona evsahipliği yapacak.

1000 Çocuk Korosu

Çankaya Belediyesi ise 23 Nisan’ı her yıl olduğu gibi “1000 Çocuk Korosu” konseri ile kutlayacak. Kendi okullarında müzik öğretmenleriyle çalışmalarının ardından “1000 Çocuk Korosu”nda bir araya gelen çocuklar, bu yıl 6. kez sahneye çıkacak, çocuk şarkıları ve marşlar seslendirecek. Konser, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda 17.00’de başlayacak.

This entry was posted in ATATURK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *