T.C.BAŞBAKANI DAVUTOĞLU CÜBBELİ HOCAYI EVİNDE ZİYARET ETTİ *** Eyy siyaset !!! * Cüppeli ile Davutoğlu’nun kol kola fotoğrafı, iki zıt açıklama… Hangisi doğru söylüyor?

cumhuriyet.com.tr
23 Mart 2016 Çarşamba

Cüppeli ile Davutoğlu’nun kol kola fotoğrafı,
iki zıt açıklama… Hangisi doğru söylüyor?

‘Cübbeli Ahmet’ olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün adına açılan sosyal medya hesaplarından, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisini ziyaret ettiğini söyleyerek paylaşılan fotoğraf tepki çekti. Başbakanlık açıklama yaparak, Davutoğlu’nun böyle bir ziyaretinin olmadığını belirtti.

Twitter ve Instagram hesabından paylaşılan fotoğrafların altında “Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Cübbeli Ahmet Hocaefendi’yi hanesinde ziyaret ederek sohbet ve muhabbet ettiler. Başbakanımız, ehli sünnet itikadını muhafaza eden biri olması hasebi ile Hocaefendi’nin hanesindeki Saç-ı Şerîf’i ve Sakal-ı Şerîf’i ziyaret etti, ayrıca kütüphanedeki kitaplara göz gezdirdiler” denildi.

Başbakanlık kaynakları ise Davutoğlu’nun Ünlü’yı ziyaret etmediğini belirterek “Bir süre önce bir ziyaret esnasında kendisiyle aynı ortamda bulunuldu” bilgisini verdi.

Başbakanlık kaynakları ise Davutoğlu’nun Ünlü’yı ziyaret etmediğini belirterek “Bir süre önce bir ziyaret esnasında kendisiyle aynı ortamda bulunuldu” bilgisini verdi.

1 AY ÖNCE BUNU SERVİS ETMİŞTİ

AYNI sosyal medya hesabından 14 Şubat’ta da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Cübbeli Ahmet Hoca’nın yan yana fotoğrafı, “Hocamız Îslam coğrafyasında yaşananlar ile alakalı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey ile istişare etti” notuyla paylaşılmıştı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/502901/Cuppeli_ile_Davutoglu_nun_kol_kola_fotografi__iki_zit_aciklama…_Hangisi_dogru_soyluyor_.html

This entry was posted in Politika ve Gundem, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *