NANKÖR OBAMA * Sen, benim yardımsever vatandaşlarıma fena taktın ha! Daha önce de, benim en iyi yardımseverim ve kendisine televizyonlar kanalıyla kefil olduğumu söylediğim dostum Yasin El-Kadı’yı El-Kaide’nin finansörü yapmıştın!

23 Mart 2016
Rifat Serdaroğlu

NANKÖR OBAMA

Ülen Kara Marsık, hepten vefasızmışsın be ya! Ne yapıyon sen?
Tutuklatmışsın benim “Yardımsever Delikanlıyı” be ya!

Sen, benim yardımsever vatandaşlarıma fena taktın ha!
Daha önce de, benim en iyi yardımseverim ve kendisine televizyonlar kanalıyla kefil olduğumu söylediğim dostum Yasin El-Kadı’yı El-Kaide’nin finansörü yapmıştın!

O zaman da sana söylemiştim, “Bu yaptığın yanlış. O adam iyi biridir. Ben onun her şeyi ile ilgilenirim. İstanbul’da kaza yapmıştı, hastaneye yardıma oğlumu göndermiştim ben! Gerçi benim salak oğlan, hastane yerine pastaneye gitmiş ama…

Yahu arkadaş, sen durup dururken neden nankörlük ediyon ya?

Eşbaşkan ol dedin, olmadık mı?

PKK’lılara göz yum onların ipi benim elimde korkma dedin, göz de yumduk, kulak ta tıkamadık mı?

Libya’ya NATO’ yu sokçem dedin, Libya’da NATO’ nun ne işi var, sokturmecem mi dedik?

Benim onur konuğum ve dostum Mursi’yi alaşağı edip, Sisi’yi getirdin, yalandan bir iki söz söyledik sonra susmadık mı?

Irak’a “Demokrasi getircem” dedin, nah getirdin! Onbinlerce kadına, kıza tecavüz ettiler, yüzbinlerce Irak’lı öldürüldü. Ben ne yaptım? Sana kıyak olsun diye, Amerikan Askerlerinin sağ salim ülkelerine dönmesi için dualar etmedim mi len nankör?

Hiç işin kalmamış gibi tam da giderayak tutuklattırdığın bu yardımsever genci sen tanır mısın?

Ben kendisini iyi tanırım! Gerçekten çok şugar çocuktur be!Bak benim 4 Bakanımı zengin etti ya! Bakanlarla da yetinmeyip onların çocuklarını da kolladı yahu!

Bakanımın çocuklarından biri, aylık kirası 20 Bin Avro olan evde oturuyor! Sen bu kirayı verebilir misin? Öylesine yardımseverdir ki, memurun ve o.ospunun bahşişini peşin verir bu çopar be ya…

Şimdi senden isteğim şudur;
Ağırlığını koy ve bu işi bana bulaştırma! Savcının iddianamesinden uyuz oldum ben! Eğer ilgilenmezsen bu iş dönüp dolaşıp benim başımda patlayacak!

Amerikan HSYK sına emir ver, Savcıyı görevden alsın. Bu işte Savcı ile beraber çalışan federalleri de görevden alıp, onları orman bekçisi yap. Rıza içerde kalabilir. Onun kulağına da üflet ki, ağzını sıkı tutsun. Biz onun çoluk çocuğunu aç ve açıkta bırakmayız. Bizde racon bu Kara Marsık. Biz adamımıza sahip çıkarız…

Haa dediğimi yapmaz da, beni bu işlere bulaştırırsan, sana bunu ödetirim.Önce Cübbeli Hocaya bir muska yazdırır, sidikliğini bağlatırım, işeyemezsin!

Sonra, ESED e ESAD der, koyarım uçaklara-gemilere-otobüslere bendeki Suriyelileri, Teksas- Tom Miks ve Kızılderililerin yardımıyla onları Amerika’ya sokarım. Görürsün ebeninkini!

Bak nankör Obama;
Beni korkutamazsın! Biz korkuyu korkutmuş adamız. Defalarca kumbarada (Cezaevi) kalmışız! Aklını başına al, dediğim gibi bu işin bana kadar uzamasını engelle.Ben gidersem, tek başına gitmem ona göre…

Hadi Kal Sağlıcakla. Tekirdağ Şarköy’den Recep Bağrıyanık kardeşin…

Not; Belçika’daki teröre kurban olan insanlar için tüm dünya üzüntülerini bildirdi! Elbette biz de çok üzgünüz! Dün Türkiye’de 5 vatan evladı şehit edildi, 19 yavrumuz da yaralandı. Ne arayan vardı ne de soran. Üzüntülerini bildiren ise hiç yoktu.

Niçin? Çünkü onlar Türk’tü…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2016/03/23/nankor-obama/

This entry was posted in Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *