BADEMLER Mİ MÜSLÜMAN *** Bakın bir adet 18 ayar nişan yüzüğünden neler çıktı? Onlarca adet gemi ve değerleri 100 Milyon Dolardan fazla eden taşıma filoları! İstanbul’un en iyi yerlerinde 15 adet lüks restoran! İstanbul’da 6 adet havuzlu-helikopter pistli süper lüks villalı, site! Çatalca’da 50 bin metrekare büyülüğünde içinde 11 adet villa olan çiftlik! Urla’da kaçak 4 adet, denize sıfır villa! İstanbul’da 4 adet Şehrizar Konağı! ……

24 Şubat 2016
Rifat Serdaroğlu

BADEMLER Mİ MÜSLÜMAN

Ortadoğu’yu yıllardan beri izleyen ve iyi bilen çağdaş düşünürlerin Türkiye ile ilgili ortak kanaatları şu noktada birleşir;

Bu düşünceye noktasına, virgülüne kadar katılırım.
Emperyalist Devletlerin 2002 yılı için geliştirdiği ve desteklediği AKP, bu büyük oyunun bir piyonudur. Bademler bu ihanet için uygun bulunmuş, onlar da sahiplerinin emirlerini derhal yerine getirmeyi kabul etmişlerdir.

Daha milletvekili bile olamadan Erdoğan’ın, ABD Başkanı tarafından kabul edilmesi bu sebeptendir.Bademler, “İndirilmiş İslam’ın” yerine, “Uydurulmuş İslam’ı” Müslümanlara yutturmak ve onları uyuşturmak için çok çalışmışlar ve Allah kelâmı olan “İndirilmiş İslam’a” da zarar vermişlerdir.

Karşılığında büyük paralara ve siyasi güce kavuşmuşlardır.Erdoğan Belediye Başkanı olmadan önce nişan yüzüğünü gösterip şöyle diyordu; “İşte tüm servetim bu yüzüktür. Duyarsanız ki, bir gün Erdoğan çok zengin olmuştur diye, bilin ki Hırsız olmuşumdur!”

Bakın bir adet 18 ayar nişan yüzüğünden neler çıktı?
Onlarca adet gemi ve değerleri 100 Milyon Dolardan fazla eden taşıma filoları! İstanbul’un en iyi yerlerinde 15 adet lüks restoran! İstanbul’da 6 adet havuzlu-helikopter pistli süper lüks villalı, site! Çatalca’da 50 bin metrekare büyülüğünde içinde 11 adet villa olan çiftlik! Urla’da kaçak 4 adet, denize sıfır villa! İstanbul’da 4 adet Şehrizar Konağı! Bir defada 100 Milyon Dolar bağış alabilen vakıflar ve bunların yüzlerce mülkü! 24 saatte araçlarla boşaltılamayan, evde tutulan nakit döviz! Kuzey Irak- Uzak Doğu- Malezya’da ki yatırımlar… Şimdilik bu kadarını yazalım!

Müslüman Erdoğan’a soralım;
-Delikanlı, şimdi sen ne oldun? Hır lı mı, yoksa Hır sız mı?
-Servetini helal yolla kazanmayan kişiye Müslüman denir mi?

Erdoğan, Başbakan olmadan evvel ne diyordu?
Minareler Süngü / Kubbeler Miğfer,
Camiler Kışlamız / Müminler Asker…

Erdoğan iktidarının 14. Yılında ne oldu o minarelere-kubbelere-camilere-müminlere? Minareler, Amerikan askerlerinin süngüsü oldu! Kubbeler, miğferli ABD askerlerinin tecavüzüne uğrayanların çığlıkları ile doldu! Camiler, El-Kaide, El-Nusra ve IŞİD’in kışlası oldu! Müminler ve Kur’an-ı Kerim, İncirlikte Amerikan askerlerinin nişangâhı oldu!

Müslüman Erdoğan’a soralım;
-Irak’ta on binlerce kadına kıza tecavüz eden Amerikan Askerleri için, “sağ salim ülkenize dönmeniz için dua ediyorum” diyen biri Müslüman olabilir mi?

Değerli Okurlar;
Gerçek İslam’a Bademler kadar zarar veren başka bir grup yoktur.
Kendi devletini soyan, soyduran, kendi insanına acımayan kişilere Müslüman demek, en büyük günahtır…

Sözün özü; TC Devletinin ve Türk Millerinin bir tane problemi vardır; RTE! Demokratik yolla gönderilmesi, ülkenin kurtuluşu demektir…

Sağlık ve başarı dileklerimle

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları, YOLSUZLUKLAR, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *