İHANET RECEP’E CEREMESİ MİLLETE

21 Kasım 2015
Rifat Serdaroğlu

İHANET RECEP’E CEREMESİ MİLLETE

İtalya’nın en çok satan gazetesi “La Gazzette Vampiro ’nun”
dünkü manşet haberi şöyle idi;

“Sicilya’nın en önemli mafyoza işadamı Don Pantoloni Bokai Kokai, kendisine ihanet eden ortağının intiharından sonra şunları söyledi; Kendisi bana ihanet etmişti, ama ben ona etmedim. Ayağı takılıp beton kuyusuna düşmesi de, tüm mallarını- tesislerini üstüme yapması tamamen tesadüftür. Çok üzüldüm…” (Bu haber İtalyanların bize ne kadar benzediğini göstermek amacıyla aktarılmıştır!)

Cumhur’un Başı Erdoğan, Devlet Müteahhitlerinden toplanan avantalarla satın alınan televizyona tekrar çıktı. Hem de ATV ve A Haber Ortak Yayınında! Program sonunda Rating ve Share olarak izlenme oranı yerlerde sürünüyordu.

Cumhur’un Başı’nın programının Ratıng’i, “Evleneceksen Gel” programıyla eşitti! Ama Share denen paylaşım oranında, “Evleneceksen Gel” programı Cumhur’un Başı’nın programını, 6’ya katladı. Bunun Türkçe anlatımı şudur; Türk Milleti “Evleneceksen Gel” programını Cumhur’un Başı’nın programından 6 kat daha fazla seviyor. Maalesef ötekini sallamıyor bile…

TV Programında Cumhur’un Başı, Paralel Yapı ile ilgili şunları söyledi;
“Şahıs olarak onlar beni iyi tanıyor. Ben de onları iyi tanıyorum. Onlar Tayyip Erdoğan’a ihanet ettiler. Ben onlara ihanet etmiyorum. Ben sadece milletin hakkını onlardan geri almaya çalışıyorum…”

Cumhur’un Başı’nın bahsettiği “İhanet” olayı öyle iki kişi arasında geçen basit bir alacak verecek işi değildir.Bir tarafta, ihanete uğradığını söyleyen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, diğer tarafta yine Cumhur’un Başı’nın dediği gibi, can alan-işadamlarından avanta alan- Hükümeti- Cumhuriyeti yıkmaya çalışan bir terör örgütü var!
Şimdi şu soruları Cumhur’un Başı yanıtlasın da, beraberce tarihe not düşelim;

-Cumhurun Başı “Onları iyi tanıyorum” dediği halde, bu örgütle niçin ve nasıl bir işbirliği yaptı?
-Örgüt, Cumhur’un Başı’na nasıl ve ne şekilde ihanet etti?
-Cumhur’un Başı; Ben onlara ihanet etmiyorum demekle, hala işbirliği içinde olduğunu mu söylemektedir?
-Cumhur’un Başı, iyi tanıdığı bu örgütü niçin devletin en hassas birimlerine soktu?
-Cumhur’un Başı, Türk Milletinin hangi haklarını bu örgüte verdi ki, şimdi geri almaya çalışıyor?
-Cumhur’un Başı, Türk Ordusuna kurulan Kumpas’ ı bu örgütün kurduğunu söyledi. Örgüt Lideri olan Cumhur’un Başı’nın sevgili hocası dün, Türk Ordusuna yapılan kumpası bizzat AKP Hükümetinin kurduğunu söyledi! Türk Ordusuna kumpası kim kurdu? Kim Türk Ordusunun Komuta Heyetini paramparça edip, yüzlerce insanın hayatını bitirdi?
-Tek başına örgüt mü?
-Tek başına AKP Hükümetleri mi?
-Yoksa ikisi birlikte mi kumpası tezgâhladılar?
-TC Cumhurbaşkanlığı makamına yükselen birinin bu ve benzeri terör örgütleriyle ne işi olabilir?
-Bu kişiler modern Türkiye’ye ye yakışıyorlar mı?
-Bu çirkin iddia ve olayların gerçek yüzlerini hangi yabancı devletler bilmektedir?

Değerli Okurlar;
Türkiye’nin başının nasıl bir belaya bulaştırıldığının kendi ağızlarından kabulüdür bu açıklamalar.Bu kadarla kalır mı? Türk Milleti ayağa kalkmadığı, demokratik tepkisini göstermediği müddetçe artarak devam eder ve sonunda tarihteki son Türk Devleti de yıkılır…

Belaya karşı çıkmıyor ve önünde gövdeni siper etmiyorsan, ya korkaksındır,ya da işbirlikçisindir! İkisi de aynıdır.Ve bela gelip seni bulduğunda kimse senin yardımına gelmez…

Sağlık ve başarı dileklerimle

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *