DEVLET UYUDU , BİZLER ÖLDÜK *** ŞEHİT CENAZELERİNDE AKP HÜKÜMETİNE İSYANLAR YÜKSELİYOR * Şehit polisimizin çarpıcı vasiyeti ; “Devlet uyuduğu için bizler öldük, Türk Devleti, sizler uyumayın ki diğer Mehmetçikler ve polislerimiz yaşasın, ulusumuz yaşasın, boyun bükmeyin…” * “Cumhurbaşkanı, Başbakan gelip bunların canını geri versin”

Şehidin vasiyeti cebinden çıktı… Bakın ne yazmış

Mardin’in Dargeçit ilçesinde bu sabah düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan  4 polisten biri olan Adanalı Akif Hatunoğlu’nun vasiyeti cebinden çıktı.

Hatunoğlu, vasiyetnamesinde hükümet üyelerinin cenazesine katılmamasını, naaşının Pozantı  ilçesinin Tekir yaylasında bulunan babasının evinin bahçesine gömülmesini istiyor.

Şehit Hatunoğlu’nun vasiyeti şöyle:

“Eğer bir gün yaban ellerde şehit düşersem Hiçbir hükümet temsilcisi gelmesin cenazeme (Vali, milletvekili, bakan, başbakan, cumhurbaşkanı vs.) Neden diye sormayın…. Çünkü onlar uyuduğu için bunca şehitler verildi… Allah’tan dileğim aileme ve ülkeme yaşattıkları acının binlerce mislini yaşasınlar.

Anneciğim, babacığım ellerinizden tekrar öperim,
Hakkınızı helal edin, size layık bir evlat olamadım,
İhtiyaçlarınız karşısında yanınızda bulunamadım,
Hakkınızı helal edin… Hakkınızı helal edin…
Kızım benim tatlı meleğim seni çok seviyorum,
Mis kokulum benim…
Kızımı önce Allah’a sonra annesine sonra da annem ve babama emanet ediyorum,
Sabişim benim biricik tatlı meleğim, Hiçbir suretle devlete kızımı emanet etmiyorum.

Çıkıp kürsüden sakın ha konuşmasınlar ’emaneti emanetimizdir’ diye,Devlet ite köpeğe göz yumup bizlerin elini kolunu bağladıysa Benim zaten zerre kadar güvenim yok bu hükümete, devlete. Silah arkadaşlarım, yoldaşlarım, kardeşlerim hepiniz Allah’a emanetsiniz,

Devlet uyuduğu için bizler öldük, Türk Devleti, sizler uyumayın ki diğer Mehmetçikler ve polislerimiz yaşasın, ulusumuz yaşasın, boyun bükmeyin. Naaşıma gelince babam uygun görürse Pozantı, Tekir’deki yayla evimizin bahçesine gömün.Yok derse de nereyi uygun derse ondan izin alınsın, istediği yere defnedin.”

Şehit cenazesinde isyan…
‘Cumhurbaşkanı, Başbakan gelip canlarını geri versin’

Mardin’de şehit olan polis memuru Mehmet Akif Hatunoğlu için bugün cenaze töreni düzenlendi. Yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreninde isyan vardı.

Şehit polis Akif Hatunoğlu’nın cebinden, ‘Eğer bir gün yaban ellerde şehit düşersem, hiçbir hükümet temsilcisi gelmesin cenazeme. Çünkü onlar uyuduğu için bunca şehitler verildi’ ifadelerinin yer aldığı vasiyet çıktığı….

Trabzon’dan gelen kayınvalidesi Fatma Gümüştaş, tören sırasında “Cumhurbaşkanı, Başbakan gelip bunların canını geri versin” diye feryat ederken, hemşire eşi Semra Hatunoğlu da “Hani 2 gün sonra buluşacaktık. Ben bu kıza nasıl bakacağım?” diye ağladı.

This entry was posted in Bölücü KÜRTÇÜLÜK, FAŞİZM, HAYATIN İÇİNDEN, PKK TERÖRÜ, Politika ve Gundem, SİYASİ TARİH, TERÖR, TSK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *