EMRİN OLUR GÜLÜM * abiniz Bülent Arınç’a ne demeli? Kenara çekilince aleyhinize neler-neler konuşuyor, duymak istemezsiniz. En son “Ben 17/25 Aralık yolsuzluk olayının yükü ile can veremem. Bildiğim her şeyi anlatacağım” dediği konuşuluyor

23 Eylül 2015
Rifat Serdaroğlu

EMRİN OLUR GÜLÜM

Cumhur’un Başı Erdoğan’ın “Dizi” camiasındaki en önemli destekçisi konuşma özürlü Polat Alemdar, dizide sevgilisi rolü oynayan aktrisin “Polat, ben senin için ölürüm” demesi üzerine, kıza keskin bir bakış atar ve şunu söyler;

“Ölüm ne ki gülüm, ben senin için yaşamayı seçmişim!”
Kasımpaşa Bitirimler jargonunda bu lafa “Kaya gibi laf” derler

Cumhur’un Başı, İstanbul-Yenikapı’daki mitingde şöyle bir ferman yayınladı;“Bundan böyle TBMM’ ye 550 tane YERLİ-MİLLİ-BEDENİ ve KALBİYLE bu ülke için çalışacak milletvekili gönderile!”

Emrin olur Gülüm, 550 ne ki, sen iste biz sana Türkiye’nin tapusunu verelim! Yalnız kafamıza takılan bir konuda bize yardımcı olmanız gerek. Malum sizi aldatmayan kalmadı! Önce Cemaat denen “Haşhaşin” grubu, sizi tam tamına 11 yıl, 9 ay, 10 gün tüm dünyanın gözü önünde kandırdı, aldattı. Ne istedilerse vermenize rağmen sizi aldatmaya devam ettiler.

Sonra herkesin PKK Narko-Terör örgütü olarak bildiği katiller çetesi koyun postuna, İmralı’daki bebek katili de Mandela pozuna güvenip sizi yine aldatmışlardı!

Anadolu’da bir laf vardır. Sizin gibi sürekli aldatılanlar için söylenir; “Bu adamı aldatmayan, ahirete imansız gider” diye. Ne kadar safsınız ki, bu laf sizin için cuk diye oturdu!

Bizi de aldatmasınlar diye, sizin 2002 yılından bu yana tek başına seçtiğiniz “Yerli-Milli-Bedeni ve Kalbiyle” bu ülke için çalışan arkadaşlarınızı nasıl seçtiğinizi bize lütfen anlatıverin.

İsterseniz Kemal Unakıtan’dan başlayalım. Halktan toplanan paralarla kurulan “İşçi Şirketleri” yönetiminden, Hong-Kong da Sami Ofer’le gizlice buluşmaya, oradan çocuklarının 600 Milyon Dolarlık enerji ihalesine girebilecek maddi güce ulaşmalarının hikâyesini bize anlatın. Anlatın ki böyle adamları seçmeyelim.

Hani denizi gördüğü anda dalıp dibini görmeye hevesli bir Bakanınız vardı,Kürşat Tüzmen! Hep yanında bulunan bu kişi, ne hata yaptı ki bir anda toz oldu? Bunu da anlatın!

Bakara-Makara Egemen diye tanınan ve hem sizin, hem de ailenizin yanından hiç ayrılmayan bu uyanık Bakanı nasıl seçtiniz yahu? Bakın şimdi çocuk usul-usul Amerika’ya yerleşmeye başladı!

Ya abi dediğiniz saatçi Zafer’in olayı nedir be Gülüm!
Sizin “Hayırsever” biridir dediğiniz Reza Zarraf’ı, sizden habersiz nasıl tırtıklar bunlar yahu? Ne utanmaz adamlarmış! Sizi bunlar da kandırmışlar, iyi mi?

Diğer abiniz Bülent Arınç’a ne demeli? Kenara çekilince aleyhinize neler-neler konuşuyor, duymak istemezsiniz. En son “Ben 17/25 Aralık yolsuzluk olayının yükü ile can veremem. Bildiğim her şeyi anlatacağım” dediği konuşuluyor.Allah saklasın, ya biz de böyle adamlar seçersek, ne yaparız?

Hangisini sayayım be gülüm! Daha geride Melih Gökçek’ten Boyunsuz Muammer’e, “ne yaptımsa Başbakan Erdoğan istediği için yaptım” diyen TOKİ’ci Bakan Bayraktar’dan Gemi filosu sahibi olan çocuklarına kadar yüzlercesi var.

Tüm bunlar bize iki şeyi gösteriyor;
Ya siz adam seçmesini bilmiyorsunuz, ya da seçtiğiniz adamlar hep size benziyor!

En iyisi, siz bize adam seçme işini hiç dayatmayın! Bırakın bu defa da biz bildiğimiz gibi adam seçelim.1 Kasım’da vatanını satmayacak, terör örgütü ile pazarlık yapmayacak, siyaseti zenginleşme aracı olarak görmeyecek, Türk Bayrağı yakılırken, Atatürk Büstleri kırılırken, Türk Milleti aşağılanırken susmayacak, sesini-yüreğini bedenini siper edecek kadın ve erkekleri bizler seçelim. Tamam mı Gülüm, siz kenarda durun, yeni sıfırlamalara hazırlık yapın! Adamlarınız yakında ötmeye başlarlar nasılsa…

Kurban Bayramınızı sağlık, huzur, mutluluk içinde geçirmenizi dilerim…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2015/09/23/emrin-olur-gulum/

This entry was posted in Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *