MİLLİYETÇİ ERDOĞAN/ULUSALCI AKP! *** “Şimdiye dek, AKP kadar don değiştirir gibi fikir değiştiren bir parti olmadı.Erdoğan kadar, sabah söylediğini aynı akşam inkâr eden siyasetçi olmadı”

04 Ağustos 2015
Rifat Serdaroğlu

MİLLİYETÇİ ERDOĞAN/ULUSALCI AKP!

Şimdiye dek, AKP kadar don değiştirir gibi fikir değiştiren bir parti olmadı.Erdoğan kadar, sabah söylediğini aynı akşam inkâr eden siyasetçi olmadı.

Davutoğlu kadar, Türkiye’nin başına büyük belalar saran bir Dışişleri Bakanı/Başbakan olmadı.

Necdet Özel kadar, Genelkurmay Başkanlığına yakışmayan, kafasında sorumluluk bilinci ve gönlünde Türk Milleti sevgisi bulunmayan bir asker hiç olmadı.

Hakan Fidan kadar, Türk Devletinin MİT Müsteşarlığını eline yüzüne bulaştırıp başımıza büyük dertler açan bir müsteşar olmadı.

Bu ekip kadar, hırsızlıkla-yolsuzlukla-rüşvetle-ihanetle suçlanan olmadı.Bunlar kadar, yüzü kızarmayan- utanma duygusunu kaybetmiş bir grup da olmadı.

Diğer çapsız, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı, gözü paradan başka bir şey görmeyen din tüccarlarını saymıyorum bile…Türkiye neden bu hale geldi diye merak edenler ve hala bu çapsız-sevgisiz ekipten çözüm bekleyenler varsa, boşuna beklemesinler.Taştan su çıkar, bunlardan damla su çıkmaz…

-Biz bütün milliyetçilikleri ayaklar altına aldık, ezdik!
-Ne Mutlu Türküm Diyene, yazan tüm afişler-pankartlar-levhalar ayrımcılığı çağrıştırdığı gerekçesiyle kaldırıldı!
-Resmi Kurumların başındaki TC ve Türk sözleri kaldırıldı!
-PKK’lılar rahatsızlık duyuyor ve olay çıkmasın diye, balkonlara asılan Türk Bayrakları kaldırıldı!
-PKK’nın kendi “Vergi Daireleri” , kendi “Mahkemeleri” , kendi “Güvenlik Kuvvetleri” kurmasına ve yol kontrolü dâhil, her türlü örgütlenmesine müsaade edildi!
-Milli andımız tüm okullardan kaldırıldı ama türban ilkokullara kadar indirildi.
-Ulus Devletimizin kurucularına “İki Ayyaş” denildi!
-Devletimizin kurucusu Büyük Atatürk’ün heykelleri-büstleri kırıldı, yıkıldı!
-IŞİD ve PKK militanları İstanbul’da otomatik ağır silahlarla serbestçe dolaşır oldular! PKK ve IŞİD’in şehirlerimizi silah deposu haline getirilmesine göz yumdular!
-Türk Ordusuna Cemaat-AKP ortaklığı kumpas kurup, ordumuzun direncini ve komuta kademesinin morali alt üst edildi!
-Her türlü vesayeti kaldırıyoruz diye, Anayasa ve Yasalar bizzat Cumhur’un Başı ve Hükümet tarafından defalarca çiğnendi!
-Genel seçimin üzerinden yaklaşık iki ay geçti. Milli İradenin tek başına hükümet kurma yetkisi vermediği, AKP Hükümeti hala görevde! Seçim ve Milli İrade alay konusu oldu!

Tüm bunları ve daha onlarcasını Erdoğan ve Badem ekibi yapmadılar mı? Peki, ne oldu da şimdi başta Erdoğan ve Davutoğlu olmak üzere tüm AKP sözcüleri, aniden Milliyetçi ve Ulusalcı oldular? Siz çözüm süreci boyunca “Biz bu sorunu çözeceğiz” diye Şivan Perver denen şaşkınla bile sahneye çıkmadınız mı?

Sizin yanınızda “Ömür Boyu Ağırlaştırılmış Hapse” mahkûm olmuş bebek katilinin mektubu okunmadı mı? Siz de bu mektubu alkışlamadınız mı? Bu ne utanmazlık, arlanmazlıktır? Siz herkesi kör ve aptal mı sanıyorsunuz?

“Gerekirse vatan evlâtlarını feda ederiz” diyen çakma Başbakan;
Sizin göreviniz evlât feda etmek değil, evlatlarımızı yaşatmak değil midir?

Türkiye’yi bilerek-isteyerek-planlayarak ateşin içine attılar, şimdi de, “Erken Seçim” yapalım, tek başına AKP iktidarı çıksın, düzeltelim diye konuşuyorlar…

Değerli Okurlar;
Bir işi bozan kişiler, o işi düzeltemezler. Bozan kişilerden medet umanlar da akıl-fikir fukarasıdırlar. Çözümü Türk Milletinde arayacağız. Başka yerde değil…

Nasrettin Hoca, gece yarısı sokak lambasının altında bir şey arıyormuş.
Komşusu “Hayrola Hoca, gece vakti ne arıyorsun” diye sormuş!
Hoca Nasrettin; “Anahtarlarımı kaybettim onları arıyorum” diye yanıt vermiş!
Komşu; “Burada mı kaybettin ki, burada arıyorsun?
Hoca Nasrettin; “Yok be, evde kaybettim ama orası karanlık, ben de ışıkta arıyorum…”

Çözüm Türk Milletinin, İşadamlarının, Sanayicilerin, çalışanların, emeklilerin, köylülerin, memurların, gençlerin silkinip kendine gelmesi ve olaya el koymaları ile olur. Başka türlü olmaz, olamaz!

Önümüzde çok zor ve acılı günler bizi bekliyor. Herkes tercihini yapsın;Bu işi Türk Milleti olarak Demokratik Rejime sahip çıkarak mı yapacağız, yoksa doğacak iç savaş sonucu mu çözeceğiz… Karar sizlerindir…

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2015/08/04/milliyetci-erdoganulusalci-akp/

This entry was posted in İHANET VE YABANCI YANDAŞLAR, Politika ve Gundem, Rifat SERDAROĞLU yazıları, SİYASİ TARİH. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *