YOBAZLIK * ŞEYH UÇMAZ MÜRİD UÇURUR *** AKP’nin Yenikapı mitinginde şoke eden “dua” * Davutoğlu’na başbakanlığın Peygamber Efendimiz tarafından verildiğini anlattı.

HABEREyorum

Davutoğlu’nu siyaseten ve etik olmayan yolla başbakanlığa atayan Tayyip Erdoğan’dır. Bu durumda yobazın deyişine göre (haşa) Tayyip Erdoğan peygamber mi olmaktadır ?

Mayıs 31, 2015
Sözcü

AKP’nin Yenikapı mitinginde şoke eden “dua”

AKP mitinginde bir şahıs Davutoğlu’na başbakanlığın Peygamber Efendimiz tarafından verildiğini iddia etti.AKP’nin Yenikapı mitinginde eline mikrofon alan bir şahıs, Kabe’de ders yaparken Davutoğlu ve Erdoğan’ı gördüğünü, Davutoğlu’na başbakanlığın Peygamber Efendimiz tarafından verildiğini anlattı.

AKP’nin İstanbul Yenikapı’daki mitinginde mikrofonu eline alan bir vatandaşın ettiği ‘dua’ esnasında sarfettiği ifade ve ithamlar şaşkınlıkla karşılandı.

Kabe’de ders yaparken Ahmet Davutoğlu’nu, Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine göründüğünü ileri süren kişi, söylediklerine amin diyen kalabalığa, Davutoğlu’na başbakanlığın Peygamber Efendimiz tarafından verildiğini anlattı. Daha başbakan olmadan Davutoğlu’nu Kabe’de gördüğünü ve göğsünün sol tarafında kodu, sağ tarafında ise BAŞBAKAN yazdığını gördüğünü söylemesi kendisini dinleyenler tarafından dikkatle dinlendi.

Aynı kişi, AKP taraftarları olmayanlar ile CHP ve HDP seçmenlerinin imanından şüphe ettiklerini söylemesi; Saadet ve MHP’ye ise doğru yolu bulmaları çağrısı yapması ağızları açık bıraktı.

This entry was posted in DİN-İNANÇ, İrtica. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *