BİZİ HİÇ SEVMEDİ Kİ! *** “Pers Prensi Hakan, Savcı tutuklatan Kara Efkan, Jöleli Prens, Abdülkadir Mezarlıkağacı (Selvi) gibi kişilerin patronu, Bilal Oğlan benzeri bir ekonomik mucize mucidinin babası, nasıl olur da Türk Milleti tarafından beğenilmez yahu! İnsanın aklı havsalası almıyor.”

24 Nisan 2015
Rifat Serdaroğlu

BİZİ HİÇ SEVMEDİ Kİ!

Cumhur’un Başı’ nın sinir katsayısı bugünlerde tavan yapmış durumda!
Başdanışmanlarının “düzelterek” önüne getirdikleri sipariş anketler bile uykularını kaçırıyor!

400 Milletvekilinden 335’ e, sonra 330’ a, en sonunda da “Koalisyonlar kötüdür” diyerek, 276’ nın da altına düşmesi bu yüzdendir.Niçin böyle oldu? Yaramaz ve hayırsız Türk Milleti (!) şimdi neden böyle yapıyor?

Cenab-ı Allah’ın yeryüzündeki gölgesi (Has adamları böyle diyor), tüm İslam Âleminin Halifesi (İl Başkanları böyle diyor). Ortadoğu-Balkanlar-Kafkaslar’ ın Efendisi, dünyanın en bilgili uleması (bizi anında 5G ye geçiriverdi, istese anında 7G’ ye de geçirir, istese anında Mars’ a bile götürür. Bizi tüm dünyaya mars ettiği gibi!) Obama denen gafilin BOP Eşbaşkanı.

Pers Prensi Hakan, Savcı tutuklatan Kara Efkan, Jöleli Prens, Abdülkadir Mezarlıkağacı (Selvi) gibi kişilerin patronu, Bilal Oğlan benzeri bir ekonomik mucize mucidinin babası, nasıl olur da Türk Milleti tarafından beğenilmez yahu!  İnsanın aklı havsalası almıyor.

İnanın şaşırdım kaldım. Çareyi, Türk Milletinin güngörmüş, deneyimli, aksaçlı adamlarına sormakta buldum. Önce kendi aralarında uzun süre tartıştılar.Kore Gazilerinden Çavuş Nazmi, sözcüleri olarak dedi ki;

Evlat, iyice dinle;
Senin siyaset dediğin millet işleri, nasip işidir. Nasibinde ne varsa kaşığında o çıkar. Türk Milletinin verdiği kararlar zorlamaya gelmez. Başüstüne deyip kabullenmek lazımdır. Şalvar nasipten çıktıysa, uçkur düğüm tutmazmış, diye güzel bir söz vardır.Bir parça aklı olan, Türk Milletine kızmaz, hatayı kendinde arar…

Tayyip’in oyları neden baş aşağı doğru gidiyor diye sormuştun!
O hiçbir zaman Türk Milletini sevmedi ki!

Suriyelileri, Iraklıları, Filistinlileri, Malezyalıları, Mısırlı Müslüman Kardeşleri, El-Kaidecileri- El-Nusracıları, IŞİD’çileri, Ermenicileri, Kürtçüleri, Arapçıları, Mizrahi denen Kürt Yahudilerini sevdi ama bizi, yani Türk Milletini hiç sevmedi ki!

Yahu, onları sevsin, ama bizi de sevsin dedik!
Hep bizi de sever diye bekledik, ama hep hayal kırıklığı yaşadık.

Türk Milleti, onurlu bir millettir. Tayyip, bir türlü “Türk Milleti” diyemedi! Ümmet diyemediği için şimdilik hep millet, dedi.Türk Milleti, Büyük Atatürk’ü çok sever sayar. Tayyip bir kez olsun ATATÜRK diyemedi! Devamlı olarak, asker arkadaşından bahseder gibi Mustafa Kemal dedi. Arada bir lütfedip Gazi Mustafa Kemal, dedi. Ama Gazi Meclisin, kanun çıkarıp ona SOYADI olarak verdiği ATATÜRK diyemedi!

Ne Mutlu Türküm Diyene, sözünü her yerden kaldırttı ama Öcalan posterleri ve PKK paçavralarının asılmasına sessiz kalarak izin verdi!  Öcalan denen katili, Türk Devletinin muhatabı haline getirdi.Türk Milleti namuslu adam ister. Tayyip zamanında şaibeler, yolsuzluk iddiaları dünyanın her yerinde konuşulmaya başlandı.

Orhan Pamuk, “Türkler, 30 bin Kürt ve bir buçuk milyon Ermeni’yi öldürdü” diye saçmaladı, Tayyip ve Gül adamı Köşkte ağırladılar.  Aynı saçmalığı Elif Şafak denen Cemaat beslemesi “Babasının Piçi” adlı kitabında yaptı. Telefonla tebrik ettiler.

Türk Milleti dört cephede can derdine düşmüş, düşmanla savaşırken, Ermeniler Türk Ordusunu arkadan vurmuşlar, çoluk-çocuk-kadın-yaşlı demeden 588 bin insanımızı katletmişler, PKK denen uyuşturucu kaçakçısı katiller 54 bin insanımızın hayatını yok etmişler, tüm bunlar masum,  Vatanını-Namusunu-Bayrağını savunan Türkler kabahatli ha!

Tüm bunları yap, sonra da devletin parasıyla film çektir, şiir oku ve şehitlerimizi kullanmaya kalk! Şehit cenazesine gitme, ama aynı gün oğlunun vakfı Türgev ’in açılışına git. Türk Milleti bu sapıklıkları görmüyor mu? Salak mıyız biz?

Bak evlat;
Türk Milleti sabırladır ama her şeyin sonu olduğu gibi sabrın da bir sonu vardır.Biz Türkler, binlerce yıldır bu topraklarda kardeşçe yaşadık. Böyle de devam etsin isteriz. Herkesin inanışına-etnik kökenine-mezhebine-diline-kültürüne saygılı davrandık. Yine öyle davranmaya, herkesi kucaklamaya hazırız.

Elbette ki bunun şartları var;
Türk Milletinin ve Türk Vatanının bölünmezliği-bütünlüğü, Türk Vatanına, Türk Devletine, Türk Bayrağına, Türk Diline, Demokrasiye ve Lâik Cumhuriyete sadakat…

Bunlarda ki en ufak bir sapmada, biz ayağa kalkar ve gereğini yaparız. 7 Haziran’da demokratik yoldan, sandıkla ve oy kullanarak ilk adımı atıyoruz…Bizi sevmeyeni, sevdiklerinin yanına göndereceğiz, evvelallah…
Hadi sana hayırlı işler, sıkılırsan yine gel…

İşte böyle dedi, Aksaçlılarımız. Sizler ne diyorsunuz?

Sağlık ve başarı dileklerimle

http://rifatserdaroglu.com/2015/04/24/bizi-hic-sevmedi-ki/

This entry was posted in FAŞİZM, İNSAN HAKLARI - DEMOKRASİ, PKK TERÖRÜ, Rifat SERDAROĞLU yazıları. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *