SİZ VARKEN HAYAT GÜZEL !!!

Bir tartışma Grubunda kendisini has müslüman sanan arkadaş demiş kİ ;

” Sözgelimi , türkiyede ateistler yönetimi ele geçirse-iktidar olsa katliam uygularlar.”  Kaan arkadaşımız güzel bir cevap vermiş mutlaka okuyun .

Yok ulan, ne öldürücez sizi… Siz varken hayat güzel.

** Mesela şirket kurup iki işçi çalıştırmaya kalksan ateist işçi sendika der, hak, hukuk der..

*Ama müslüman işçi öyle mi? : “Allaha bin şükür” der oturur, 20 sene sigortasız çalışır, üzerine bir de seni “velinimet” addeder, duacı olur. Mesela politikaya atılıp ihalelerden köşeyi dönmeyi, yedi ceddini ihya etmeyi istiyorsun.

** Ateist seçmen saydamlık der, bütçe denetimi der, ihale şeffaflığı der, der de der…

* Müslüman seçmenin gözünü seveyim. İki allah bi bismillah dedin mi kıçındaki donunu alsan ses çıkarmaz, üstüne senin için ölür öldürür…

** Mesela evleneceksin, Ateist kadın resmi nikah ister, evlilik sözleşmesi yapar, yemeği o yaparsa salatayı sen yaparsın.

* Müslüman hatun öyle mi ya? İrinli yaralarını yalayarak temizlese hakkını ödeyemeyeceğini düşünür, yemeğini yapar, evini temizler, bebelerini doğurur, bakar, büyütür, eskidi mi üzerine 3 tane daha alırsın, gıkı çıkmaz,, diklendi mi çarparsın iki tane aşağı oturur, çok mu canını sıktı? üç kere boş ol dersin biter. Mahkemeyle falan ne uğraşıcan?

**Silah fabrikası kurdun da savaş mı çıkarıcan? Müslümana, hadi koçlarım, allah için şehadete gidiyoruz deyip bi de çüküne metal boru taktın mı.herif 72 huri hayaliyle bi ton bombayla kendini patlatır, gözünü kırpmaz.

* Ateist adam, yok vicdani ret der, yok barış der, kardeşlik der… Uğraş dur….

**Üniversite mi açacaksın, Ateist bilim adamı ödenek ister, laboratuar ister, alan araştırması ister, akademik yayın ister, hakemli dergi ister.

* İslam alimine ver üç beş kitap, sana hangi batı icadının kuranın (…) ayetinde zaten yazdığını şak diye çıkarıverir. Cin çarpmasına karşı muskadan tut ölen karınla kaç saat daha düzüşebileceğine dair fetvaya kadar, lüzumlu lüzumsuz her şeyi önüne döker….

** Yeraltı-yerüstü kaynaklarını küresel sermayeye mi açıp aradan komisyonunu mu kapacaksın? Ateist adam başa beladır. Protesto eder, gösteri düzenlerler, yazı yazar, eylem yaparlar falan

*Müslümanlığın gözünü seveyim. “Ayasofyayı ibadete açalım mı? ” de.. Artık senden kralı yok….

Hasıl-ı kelam iki gözüm, birilerini kesecek kadar vicdanımız körelse, zaten sizi kesmekle uğraşmaz, iliğinize kemiğinize kadar sömürürüz. Ruhunuz duymaz.

This entry was posted in DİN-İNANÇ, HAYATIN İÇİNDEN. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *