AKP KLASİKLERİNDEN *** Fuat Avni der ki : Uyuşturucu bağımlısı birini buldular ve…

cumhuriyet.com.tr
09 Ağustos 2014 Cumartesi
Cumhuriyet

Fuat Avni’den bir bomba iddia daha:
Uyuşturucu bağımlısı birini buldular ve

Bugüne kadar yazdıkları doğru çıkan twitter feneomeni @fuatavni çarpıcı bir iddiada bulundu: “Başbakan Erdoğan’a çakma suikast düzenlenecek”

Bugüne kadar yazdıkları doğrı çıkan Twitter fenomeni @fuatavni, devlet aklını ‘Paralel yapı’ya inandırmak ve cepheyi genişletmek için Başbakan Erdoğan’a çakma suikast düzenleneceğini iddia etti. @fuatavni çakma suikast için uyuşturucu bağımlısı birinin bulunduğunu da ileri sürdü. Yapılacak çakma suikastin cemaatin üzerine yıkılacağını yazan @fuatavni “Karıncayı bile incitmemiş bir Cemaati ‘Süikaste teşebbüs ettiler’ diye lanse etmek için çok çaresiz olmalılar ve evet çaresizler” ifadesini kullandı.

İşte @fuatavni hesabının kapatılmasının ardından açtığı @fuatavnifuat isimli yedek hesabından paylaştığı o twitler:

@fuatavnifuat : 1. BB, Devlet-Cemaat savaşı başlatmayı planladı. Ama devlet aklı buna itibar etmedi. Hatta bakanlar, vekiller bile BB’nin tezine inanmıyor.

@fuatavnifuat : 2. BB, bütün kritik zirvelerde ‘Paralel Yapı’yla mücadeleyi gündem yapsa da istediğini alamamın çaresizliğiyle kıvranıyor.

@fuatavnifuat : 3. Yeni bir plan devreye sokuluyor. Amaç devlet aklını ‘Paralel Yapı’ya inandırmak ve cepheyi genişletmek. BB’ye çakma suikast tezgahlanıyor

@fuatavnifuat : 4. MİT içindeki bir kısım karanlık adamlar planı uygulamaya başladı. Uyuşturucu bağımlısı biri bulundu. Onu, çakma süikaste hazırlıyorlar.

@fuatavnifuat : 5. Karıncayı bile incitmemiş bir Cemaati ‘Süikaste teşebbüs ettiler’ diye lanse etmek için çok çaresiz olmalılar ve evet çaresizler.

This entry was posted in Politika ve Gundem, SİYASİ PARTİLER, SİYASİ TARİH, YOLSUZLUKLAR. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *