ADI ELIF SAFAK FETHULLAH GULEN IN GELININI TANIYALIM:

YAZIYAyorum

Yazar Elif Şafak’ın yazar kimliğindeki T.C. Devletine karşı olan kini ve bu kinini kitaplarında açığa vurmuş olması , Fetullah Gülen’in manevi oğlu olduğu söylenen Eyüp Can’ın eşi olmasından daha önemlidir.Yazının bu yönüyle değerlendirilmesini dilerim.

Naci Kaptan

***

ADI ELIF SAFAK
FETHULLAH GULEN IN GELININI TANIYALIM
:

Kimilerine göre F.Gülen evliya gibi bir insandir. Pekiyi bu kadar iyi bir insan ise nicin hususi hayati sir gibi gizleniyor. Liderinize güveniyorsaniz gizlemeyin.

… F.Gülen’in manevi oglu Eyüp Can’dir. Eyüp Can, tüm Fetullahcilar gibi Amerika’da okudu ve ardindan Türkiye’ye geldi Zaman Gazetesinde ve Referans Gazetesinde calismaya basladi. Eyüp Can 2005 senesinde Berlin’de Elif Safak ile evlendi.

Elif Safak 1971’de Fransa’da dogmustur. Ermeni bir annenin cocugu olan Elif Safak’in Ermeni vakiflarindan para aldigina dair cok fazla iddialar var.Elif Safak 2005-2009 arasi tam dört sene Zaman Gazetesinin basyazarligini yapti. Zaman Gazetesinin Basyazarligini yaptigi 2006 senesinde Elif Safak “Baba ve Pic” isimli bir kitap yazdi. Bu kitapta Türk Milletine ve Osmanli Tarihine agzina geleni sayan Elif Safak mahkemelik oldu. Simdi bu kitaptaki küfürlerden birkac tane alintiya bakalim.

1. …Bütün akrabalarını 1915’te kasap Türklerin ellerinde kaybetmiş soykırımzede bir sülalenin torunuyum (Sayfa 63)

2. … Sen kalk gel Ortaasya’dan, dal dosdoğru Anadolu’nun bağrına, sonra bir bakmışsın her yerdeler! Orada yerleşik olan milyonlarca Ermeniye ne oldu peki? Asimile edildiler! Eridiler! Yetim bırakıldılar! Sürüldüler. Mal mülklerinden oldular! (Sayfa 65)

3. … Sıradan Türklerle ne konuşacaksın eğitim görmüşleri bile ya Milliyetçi ya cahil (Sayfa 130)

4. … Ayaşta sağ kalan olmamış Çankırı’ya götürülenler de peyder pey
öldürülmüşler… Sopalarla, balta saplarıyla dövülmüşler. Bazıları açlıktan ölmüş bazıları da öldürülmüş (Sayfa 170-171)

5. … Türkler de 1915’te bunları Ermenilere yapanlar (Sayfa 172)

6. … 1909 Adana katliamlarından ya da 1915 tehcirinden… bunlar sana bir şey hatırlattı mı? Ermeni soykırımı diye bir şey duymadın mı hiç? (185-186)

7. … Toprağımızdan kovulduk, eşyalarımızdan olduk, hayvan muamelesi gördük,
koyun gibi kesildik. Doğru düzgün haysiyetli bir ölüm bile esirgendi bizden. (Sayfa 192)

8. … Erkek bırakmıyorlar ortada. Silah arama bahanesiyle Ermenilerin evlerine girip sonra da yağmalıyorlar”

Bu kitabin dava mevzusu olmasi Avrupa Parlementosunda konusuldu ve dönemin Disisleri bakani Abdullah Gül, Avrupa’dan gelen talimat üzere Elif Safak’i mahkemeden kurtardi. 2007’de A.Gül, Cumhurbaskani olduktan sonra Cankaya’daki bir yemege Elif Safak da davetli olarak gitti.

Bu yaziyi okuyan insanlara önce tesekkür ederim ve sunu lütfen düsünelim. Bu milletin oylari ile iktidara gelen kadronun kendi gazetelerindeki yazarlar;

bu millete Pic, Kasap, Istilaci ve Cahil diyorlar. Bu sözler sizi rahatsiz etmiyor mu?

Kişiye ve topluma hakaret değil mi?

Türk Milletinin Onurunu İnciten Yukarıda Yazılı/Kanıtlı Sözler Yenilir Yutulur Şey Değil..!

This entry was posted in EMPERYALİZM, Fetullah Gülen, MEDYA. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *