AKLINIZ BAŞINIZA YENİ Mİ GELDİ ?

“Hükümet Devleti İslamcılardan
Arındırıyor” diyenler var !..

Özüne inmeden, yargıda,emniyette yapılan görevden almalara yer değiştirmelere bakınca, Öyle görünüyor gibi gelse de, artık millet bunu böyle görmüyor. Ahali Aziz Nesin’in dediği gibi salak da olsa bu kadarda aklını yitirmiş değil. Şimdiye kadar “Bana dokunmayan yılan bin yaşasın” diyerek ve bu deyimi “Ne istediler de vermedik” diye teyit eden hükümet şimdi mi arındırma işine girişti?

“Hadlerini aşıyorlar,böyle savcı mı olur? Böyle polis amiri mi olur? Sen kimsin? Amirine haber vermeden kendi başına nasıl onu bunun evlerine baskın yaparsın” diyen Hükümet; Aynı hakimler ve aynı polislerle üstelik sahteliği kanıtlanmış dijital delillerle bu ülke için canını ortaya koymuş şerefli, yeri doldurulmaz generallerini subaylarını aydınlarını gazetecilerini,Nazi Almanyasında Hitlerin yaptığı gibi toplatıp hücrelere doldururken,Bir vatanın Yatak odası kadar mahrem sayılan kozmik odaya girip bütün askeri savunma ve harp planları ortalığa saçılırken,Hadlerini aşmadılar da ;

İş iki bakan oğlu, bir bakan ve bir genel müdürün pisliklerine dokununca mı Arındırma aklınıza geldi.

Sizin sıkça söylediğiniz gibi söyleyelim “Kusura bakmayın” Bu kadar da beyinsiz değiliz. Bizi böyle sanıyorsanız beyinsiz siz olmuş olursunuz. Siz devleti İslamcılardan arındırmıyor. Çaldığınız minareyi sokacağınız kılıfı elinde bulunduranları temizliyorsunuz. Yoksa; İslamcılar devletin içinde habis ur gibi Atatürk’ün Laik Türkiye’ sini içten içe kemirmesi sizin umurunuzda bile olmazdı. Ne çare ki bu sefer yılan size dokundu.

SEMİH AKTEKİN.

This entry was posted in FAŞİZM. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *