Sancağı Siyon yıldızı olan abdestli mücahitler!

Sabahattin Önkibar
sonkibar@gmail.com
POLİTİKA GÜNLÜĞÜ
Aydınlık, 29 Ağustos 2013

Sancağı Siyon yıldızı olan abdestli mücahitler!

Önce rezil bir yalanı afişe edelim:

Suriye’de olanlar Bosna ile kıyaslanamaz zira Bosna’da inanç ekseninde bir soykırım vardı, Suriye’de olan ise Beşar Esad’ın devletini ve milletini savunması yani hükümranlık hakkını kullanmasıdır.

Esad bunu yapmamış olsaydı kendi tarihine hain olarak geçecekti.

Ama kimyasal silah kullandı demeyin.Değil Esad zerre muhakemesi olan hiçbir lider kendini hedef yapacak böyle bir şeyi yapmaz ki bu işi yapanın Mossad’ın güdümündeki abdestli çeteler olduğu ortadadır.

Saddam’ın Kuveyt’i işgali misali ABD’nin gazına gelip Suriye çukuruna düşen Tayyip Erdoğan Türk kamuoyunu etkilemek için Suriye müdahalesini tıpkı Bosna gibi Müslümanların kurtarılması gibi sunuyor, lakin Beşar Esad ile etrafında kenetlenen Suriye halkı kafir değil kahir çoğunluğu Müslüman.

Dolayısı ile Suriye’ye müdahale, büyük bir Müslüman katliamı demek ki bunun vebali büyük ölçüde AKP’de olacak.Suriye olayının bir kere daha tescil ettiği en temel hakikat siyasal İslamın nerelerden beslendiği ve kimlere hizmet ettiğidir.

Suriye’ye müdahale koalisyonunda Tayyip Erdoğanların, F Tipi Cemaatın, İhvan-ı Müsliminin ve El Kaide’nin ABD, İsrail, İngiltere ve Fransa ile beraber iş tutmaları yani kolkola olmaları bunun en somut vesikasıdır.

Evet emperyalizm tıpkı dün Şerif Hüseyinlerle Lawrence’leri piyasaya sürüp sonuç aldığı gibi bugün de benzerleri ile yola devam ediyor.

Maalesef abdestli mücahitler boyunlarında haç, ellerinde siyon sancağı güya İslam adına İslama ihanet kusuyorlar.

This entry was posted in EMPERYALİZM, FAŞİZM, ORTADOĞU ÜLKELERİ, Politika ve Gundem. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *