YURTSEVER’e MEKTUP * TÜRKİYE ÜZERİNDE EMPERYALİST TUZAKLAR

YURTSEVER’e MEKTUP

Değerli YURTSEVER,

* Bilindiği gibi Küresel emperyalizm, gözünü BOP / GOP planlarıyla Türkiye’ye dikmiştir.
Zamanın ABD’nin güvenlikten sorumlu danışmanı (Daha sonra Dışişleri Bakanı) Condoleezza Rice’ın 07.08.2003 Washington Post gazetesinde yayınlanan “Transforming The Middle East – Ortadoğu’yu Dönüştürmek.” başlıklı yazısında Fas’tan Basra körfezine kadar Ortadoğu’da bulunan 22 devletin rejiminin, sınır ve haritalarının değiştirileceğini ve Türkiye’nin de bunların içinde olduğunu vurgulamıştır

* Başbakan R.T.Erdoğan yaptığı açıklamalarda, kendisinin BOP / GOP EŞGÜDÜM Başkanı olduğu defalarca söylemiştir.Başbakan Erdoğan’ın Bu misyonu, ABD Dışişleri bakanının açıklamasında var olan ,Türkiye’nin de dönüştürülmesi ve sınırlarının değiştirilme görevini yine Türkiye’nin başbakan Erdoğan’a vermektedir !!!.

* BOP / GOP planıyla Irak-Afganistan-Tunus-Cezayir-Mısır,Libya’da yönetimler ve sistem değiştirilmiştir. Suriye’de ise istikrarsızlaştırma ve dönüştürme operasyonu kanlı çatışmalarla devam etmektedir.İran ve Türkiye ise namlunun ucunda olup istikrarsızlaştırma ve güçsüz kılma operasyonları 5.kol faaliyetleriyle yürütülmektedir.

* Türkiye’deki istikrarsızlaştırma operasyonlarıyla,Ulusun temel savunma kalesi olan TSK’nın dış ve iç operasyonlarla gücü zayıflatılmış ve kırılmıştır.

* Ulus bilinç ve bütünlüğünü pekiştiren toplum önderleri,aydınlar,TSK komuta kademesinin seçkin askerleri yine BOP / GOP çevriminde 4-5 senedir tutukludurlar.

* BOP / GOP eylemlerini Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Türk Ulusuna karşı yürütenler,Hukuki sorumluluklardan sıyrılabilmek için Yüksek yargıyı kendilerine uygun olarak şekillendirmişlerdir. Minarenin kılıfı hazırlanmıştır.

* BOP / GOP planıyla ve Eşgüdüm başkanının destek politikalarıyla Irak kuzeyinde Kürdistan’ın kuruluşu tamamlanmak ve Wilson’un yüzyıllık hayali gerçekleşmek üzeredir.

* BOP / GOP planı çevriminde Türkiye etnik ve mezhep çatışmasına ve bölünmeye itilmektedir.Bölücü Kürt’çülük hareketleri ve PKK ile Türkiye’de terör azdırılmıştır.

* BOP / GOP ve yine ABD’nin dayattığı Ilımlı İslam projesiyle, İslam dini sulandırılmaktadır.Bu projeyle Türkiye’nin Laik demokratik Cumhuriyet yönetiminin de, İslam Devletine dönüştürülme çalışmaları bir hayli yol almıştır.

* AKP’nin iktidara gelmesiyle birlikte ,Türkiye’nin Küresel işgale tam açılması için ,

** AB Üyeliği masallarıyla , Türkiye’ye AB çıkarlarına uygun AB UYUM YASALARI yaptırılmıştır.

** Demokrasi ve insan hakları masallarıyla da ABD ve AB tarafından,Türkiye’nin YENİ BİR ANAYASA yapması devamlı olarak dayatılmaktadır.

* AKP tarafından yapılmakta olan ve CHP-MHP tarafından da yapımına destek verilen YENİ ANAYASA Milli bir Anayasa olmayacaktır.Küresel düzenin çıkarına ve yeni Sevr’e yol açacak bir Anayasa olacaktır.

* Başbakan Erdoğan’ın açıklamalarından da görüleceği gibi parlamenter sistem değişecek ve TEK ADAM YÖNETİMİ “BAŞKANLIK” sistemi gelecektir.

* Yeni Anayasa ile Türkiye’nin bölünerek fedaratif yapıya dönüşmesi -Üniter Devlet’in varlığına son verilmesi – İkiz yasaların yürürlüğe sokulması – Etnik bölünmeler nedeniyle toplumsal barışın tehlikeye düşmesi gündeme gelecektir.

* Hukuki Bağlamda kurucu irade olmayan hiç bir Meclis ve iktidar,YENİ BİR ANAYASA yapmak yetkisine sahip değildir.

Değerli Yurtsever ,
İktidar hükümeti diyor ki;
ÜLKEMİZDE İLERİ DEMOKRASİ VAR.

O halde demokratik hakkımızı kullanmak gerek…

YENİ ANAYASAYA HAYIR DEMEK İÇİN,
CHP VE MHP’nin ANAYASA KOMİSYONUNDAN ÇEKİLMELERİ İÇİN,
ÜLKEMİZİN VE ÇOCUKLARIMIZIN AYDINLIK GELECEĞİ İÇİN,

İLK KURŞUN gazetesinde başlatılmış olan ankete katılır mısın ?

http://www.ilk-kursun.com/haber/104704

LİNKİNİ açarak

Açılan sayfada ;

YENİ YORUM EKLE yazısı altındaki kutuya ;

KATILIYORUM – İSİM SOYİSİM yazarak GÖNDER TUŞUNA BASMANIZ yeterlidir.

Duyarlı Yurtseverlere selam olsun

Naci KAPTAN
27. 05. 2012

This entry was posted in Bölücü KÜRTÇÜLÜK, DEVRİM VE KARŞI DEVRİMLER, EMPERYALİZM, PKK TERÖRÜ, Politika ve Gundem. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *