ATATÜRK’ÜN DOSTU YABANCILAR VE DÜŞMANI OLAN TÜRK’LER

Naci Kaptan / 28.07.2019

ATATÜRK’ÜN DOSTU YABANCILAR
VE DÜŞMANI OLAN TÜRK’LER

ÖNCE YURT DIŞINDAN İKİ YENİ HABER;

İRLANDA
Gelen bir tweet’e göre size onur verici bir bilgi sunuyorum ;  İrlanda Millet meclisinde ATATÜRK’e MİNNET ANITI olduğu ve meclisi gezmek için 55 Euro alındığı bilgisi yakın zamanda paylaşıldı http://nacikaptan.com/?p=71835

İşin daha da sevindiren tarafı TÜRK PASAPORTUNUZU gören ilgili sizden bu giriş parasını almıyor ve şöyle diyor ; “ Türk pasaportu olan dostlarımızın bu giriş parasını ödemelerine gerek yok! KEMAL ATATÜRK paranızı ödedi” diyerek sizi uğurluyorlar.


HOLLANDA / 19.02.2019

AMSTERDAM – Bundan böyle tarih derslerinde, öğrencilere sadece Hollanda’nın kurucusu van Oranje değil, aynı zamanda Atatürk’ün Türkiye’nin kurucusu olduğu da öğretilmelidir. “Çocuklar ilkokulda daha fazla uluslararası ders almalı; Öğrencilerin neredeyse yüzde 20’si Hollanda’dan gelmiyor. Öğrencileri kendi ülkesinin kökenlerini bilmesi vazgeçilmezdir. ” http://nacikaptan.com/?p=71594 https://www.geenstijl.nl/5146332/leer-kinderen-op-basisschool-over-ataturk/

GELELİM ATATÜRK’ün KURDUĞU ÜLKEYE;
Ülkemizi kurtaran , T.C. Devletini kuran, Kamu kurumlarını oluşturan, Atatürk’ün ülkesinde; Kamu kurumlarında görev yapan, görev yaptıkları makamları Atatürk’e borçlu olan sözde kamu görevlileri Atatürk’e ihanet halindedir. Bunların tamamı AKP iktidarının himayesindedir. Bu kişiler ellerinde bulunan kamu gücünü Kurucu önderi yüceltmek yerine değersizleştirmek için kullanmaktadırlar. Dünyanın hiçbir ülkesinde Milli Ulus kahramanına böylesi ihanet eden sözde O ulusun fertlerini görmek olası değildir. Bu dönemde HİYANET dört naladır. Günü gelecek “takke düşecek-kel görünecektir”.

Mesela bunlar Yunan ordusunun savaşı kaybetmesine üzülenlerdir. Mesela bunlar “keşke İngiliz’ler kazansaydı” diyenlerdir. Mesela bunlar İzmir’in işgalinde “Yunan ordusu, halifenin ordusudur, direnmeyin” emri gönderenlerdir. Mesela bunlar Manisa’yı işgal eden Yunan ordusu komutanı Trikopis’e “Hoş geldin mesajı” gönderenlerdir.Bunlar Derviş mehmet’ler, Ali kemal’ler, Mustafa Sabriler, Şeyh Sait’ler, Said Nursi’ler, İskilipli Atıf’lardır. Özetle LOZAN’ı yok sayan SEVR yandaşlarıdır.

Mesela bunlar, Atatürk olmasaydı; camilerin kilise olacağını düşünmeyen, ezan sesleri yerine kilise çanlarının sesine koşacak olanlardır. Mesela bunlar Kamu malları yabancılara peş-keş çekilirken, Silah üreten fabrikamız Katar’a verilirken pısarak Kamu yararını gözetmezken, Parka ATATÜRK adının verilmesini “kamu yararı” adına sorgulayan cahil, densiz ve ihanet halinde olanlardır.

Bunları Mustafa Kemal Atatürk şöyle tanımlar;

”Bizi yanlış yola sevk eden habisler (soysuzlar), çok kere din perdesine bürünmüşlerdir. Tarihimizi okuyunuz, görürsünüz ki milleti mahveden, esir eden, harap eden fenalıklar hep bu din kisvesi altındaki küfür ve melanetten(kötülükten) gelmiştir.”


KİM BUNLAR;

RİZE FINDIKLI KAYMAKAMI
27 Temmuz 2019 Cumartesi

CHP’li Rize Fındıklı Belediyesi, sahilde bulunan ve 19 Mart 2019’da açılan Millet Bahçesi Parkı’nın adını değiştirerek, Atatürk Parkı yaptı. Fakat Fındıklı Kaymakamlığı, ‘adı değiştirmekte kamu yararı görülmediğinden’ Atatürk adı verilmesini onaylamadı. Fındıklı Belediyesi, aldığı Meclis kararında, park içinde bulunan ve ‘Millet Kıraathanesi’ adı verilen taşyapının adını ‘Kazım Koyuncu Kültür ve Sanat Evi’ diye değiştirdi. Ne var ki Fındıklı Kaymakamlığı, ‘kamu yararı görülmediği için’ dün bu isim değişikliğine de onay vermedi.”dedi.


KOCAELİ-DERİNCE BELEDİYE REİSİ ZEKİ AYGÜN
27.07.2019

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kuruluşunun 30. Yılı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadeleyi başlatmasının yüzüncü yılı nedeniyle yola çıkan Cumhuriyet tırları tüm Türkiye’yi İL İL, İLÇE İLÇE dolaşmaktadır. Bütün yurtta, halkımızın sevgi ve ilgisiyle karşılanan ve yoğun ziyaretçi akınına uğrayan, Cumhuriyet Tırı, gittiği her il ve ilçede en merkezi konuma park ederek ziyaretçileriyle buluşurken, Kocaeli’nin Derince ilçesindeki AKP Belediye Başkanı Zeki Aygün, kent merkezinde konuşlanmasına izin vermemiştir. Kentin en dış Mahallerinden bir yer göstererek, aklınca sorumluluğunu yerine getirmiştir. Daha önce Kocaeli AKP il başkanlığı ve 24. Dönme milletvekilliği de yapmış olan bu şahsın, Atatürk’ün ismini taşıyan, Cumhuriyet Tırına koskoca Derince meydanında yer vermemesi, ATATÜRK DÜŞMANLIĞINDAN başka bir şeyle izah edilemez.


BURSA B. ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ
25 Temmuz 2019

Bursa’da son olarak CHP’nin 30 Ağustos’taki ulaşım ücretsiz olsun teklifine, “O zaman ormancılık gününde de tatil yapalım. 30 Ağustos halkın tamamını ilgilendiren bir bayram değil” sözleriyle gündeme gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın belediye şirketlerinde yönetim kurulu başkanı olarak görevlendirildiği ortaya çıktı. Aktaş’a göre 30 Ağustos ZAFER BAYRAMI ile ormancılar günü arasında fark yoktur. Bilir misiniz ki ; Bursa Yunan ordusu tarafından işgal edildiğinde komutan Trikopis Osman gazi’nin türbesine giderek sandukasını tekmelemiş ve ; “Kalk Osman ben geldim” diyerek kutsallarımızı aşağılamış ve türbeyi de tahrip etmişlerdi.

ŞİRKET BAŞI 5 BİN LİRA TOPLAMDA 50 BİN LİRA HUZUR HAKKI!
Sözcü’den Uğur Enç’in haberine göre, 31 Mart sonrasında gerçekleştirilen şirket genel kurullarında yönetim kurulu başkanı seçilen Aktaş’ın her bir şirketten ‘huzur hakkı’ olarak aylık en düşük 5 bin lira aldığı iddia ediliyor. 10 şirketi bulunan Büyükşehir Belediyesi’nde Aktaş’ın aylık yaklaşık 50 bin lira huzur hakkı aldığı tahmin ediliyor. Özetle cebini Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı yaparak dolduruyor.

This entry was posted in ATATURK, CUMHURİYET - DEMOKRASİ - ÇAĞDAŞLIK, DEVRİM VE KARŞI DEVRİMLER, İrtica, YOBAZLIK - GERİCİLİK, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *