BİLDERBERG ÇETESİ ve KENAR KATILIMCILAR…

Banu AVAR

BİLDERBERG ÇETESİ ve
KENAR KATILIMCILAR…

Bu yıl transatlantik elitin Bilderberg toplantısı İtalya’nın Turin kentinde 7-10 haziran arasında olağanüstü güvenlik önlemleri altnda toplandı. Atlantikçi baronlar önümüzdeki yılların yol haritasını konuştu. Bu yılki Bilderberg’e Türkiye’den bakan Mehmet Şimşek Koç Holding’den Ömer Koç, bilimkadını Canan Dağdeviren, Hürriyet gazetesinden Murat Yetkin, akademisyen Behlül Özkan davet edilmişti.

Bilderberg 2018 haberini yaptıktan sonra gelen sorular için kısa bir özet:

İnternational Bilderberg Group, Rotary İnternational’ın ve daha birçok küresel oluşumun kurucularından biri Prens Bernhard of Lippe Biesterfeld’dir…

İsminden de anlaşılacağı gibi Prens bir derebeyidir. Tıpkı bizde bazı eblehlerin ‘yeniden Osmanlı’ düşüncesine sarılmaları gibi ulus devletlerin yokedilip küçük derebeyliklerin kurulmasını hayal eden masonik grubun bir üyesidir. Bu küresel çete, dünyayı küçük parçalara bölüp tüm doğal kaynakları sömürmeyi, ülkeleri küçük şehir devletlere ayırıp kendilerine bağlamayı hedefleyen aileler ve bağlantılı yapılardan oluşur. CFR (Council on Foreign Relations) DIŞ İLİŞKİLER KONSEYİ, BİLDERBERG. Rotary ve benzerleri bu gibi kuruluşlardır.

Prens, şimdiki Hollanda Kraliçesi Beatrix’in babasıdır. Prens zamanında Hitler’in Nazi partisinin de ileri gelen üyelerindendir. 2004’de ölene kadar küresel elitin önde gelen isimlerinden biriydi. Sadece Rotary ve Bilderberg kurucusu değil, aynı zamanda şimdi Al Gore’un başkanlığında hedef ülkelerde, şirin maskesiyle fırıldak çeviren Doğal Hayatı Koruma (World Wildlife Fund) Vakfının da kurucularından biri ve başkanıydı.

2. Dünya savaşının ‘kahramanı’ olarak tanıtıldı ama Lockheed rüşvet Skandalının ortasında yeraldı. Bu nedenle erkenden kenara çekilmeye mecbur kalmıştı…

Avrupa Konseyi, Afrika Birliği Örgütü, BM Çevre Programı, Dünya Gıda Programı ve DÜNYA BANKASI gibi emperyalizmin ana odaklarında ve kılcal damarlarında ‘İŞ’ yürüten ekip Bilderberg ile ilişkilidir

2018 Bilderberg toplantısında dünyayı cehennem yapanlardan seçmece isimler vardı. Henry Kissinger, NATO genel sekreteri Stoltenberg, eski FED başkanı Stanley Fisher gibi isimler yanısıra bu yılki toplantıya yapay zeka ve dijital ortamcılar damga vurdu. Kuantum Bilgisayarları gündem maddelerinden biriydi. ‘Arap Baharı’ndaki dijital başarısıyla CFR üyeliğine layık görülen Jared Cohen, Silicon Vadisinin önde gelen yöneticilerinden CIA destekli Palantir teknoji şirketi CEO’su Alex Karp, twitter yönetim kurulundan Patrick Pichette, Mark Zuckerberg’in yakın adamları, LinkedIn kurucusu ve Bilderberg müdavimi Reid Hoffman Lingotta Otelinde hazır ve nazırdı. 130 kişilik ekibin bazılarını tanıtalım:

Bilderberg’de bu yıl bir ilk yaşandı. Cardinal Pietro Parolin (Vatikan dışişleri bakanı) başkanlığında bir Vatikan heyeti ilk kez Bilderberg’e katıldı. Bilderberg patronu bankacı Henri de Castries, İngiliz popüler gazete baronu George Osbourne, Münih Güvenlik Konferansı başkanı, savaş çığırtkanı Wolfgang Ischinger oradaydı. Fransız istihbaratının patronu diplomat Bernard Émié, ve İngiliz istihbaratı MI 6 eski başkanı Sir John Sawers Pentagon uzmanlarından Michael C. Horowitz Bilderberg yönetim kurulunda yeralan isimler.

Bankacılar, Akademisyenler, İletişim ve yapay zeka baronları, siyasiler, petrol, ilaç, silah sanayiinin patronları, ‘uzman’ ve istihbaratçılar ve bir kısım gazeteci Lingotta otelde 3 gün geçirdiler. Ülke olarak Suudi Arabistan, İran ve Rusya gündem başlığında yeraldı.

Kenardan köşeden toplantıya davet edilenler kan çetesinin istihbarat tünelinden geçtiler.. Hayırlısı olsun…

This entry was posted in ABD - AB - EMPERYALIZM, DÜNYA ÜLKELERİ. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *