Yakın geçmişten günümüze PKK nasıl büyütüldü * AKP’li CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GEÇMİŞİ UNUTUYOR MU ?

BALIK HAFIZALARI UYANDIRAYIM !

HABUR’a seyyar mahkemeyi kurdurarak davul zurna ile PKK’lıları Haso dayı  ile ciğerci Reşo amca davet ederek karşıladı !!!

Oslo’da PKK ile yürütülen  gizli görüşmelere tam yetkili Özel temsilcisini ve MİT görevlilerini manifaturacı Cevat dayı ile berber Hüseyin amca gönderdi.!!!

Dolmabahçe’de PKK Mutabat toplantısını yakın olması nedeniyle Çarşı grubu tertipledi

PKK’lı TERÖRİSTLER güneydoğuda yol kesip vergi toplarken, trafik kontrolu yaparken, Hendekler barınaklar kazarak EYP tuzaklar hazırlarken, düzenli ordu  , halk mahkemesi kurarken bu teröristlere elleşilmemesi talimatını Tırmıhlı köyünden kore gazisi hacı Abdul amca verdi.

Irak kuzeyinde temeli atılmış olan Barzani’nin çekirdek Kürdistan’ın alt yapılarını , yollarını , Devlet binalarını , televizyonunu dana besicisi Haydar amcayla damadı yeni yetme müteahhit Remzi yaptı…Mersin limanında serbest bölgeyi Barzani’ye balıkçı Remzi verdi .

Olayların gerçek failleri bu şahıslardır  !!!

17 Kasım 2013 / Diyarbakır

Zamanın Başbakanı R.T.Erdoğan’a benzeyen kişi şöyle dedi ;

İLK KEZ KÜRDİSTAN DEDİ

“Merhum Kadı Muhammed’in dediği gibi, Allah’a, dine, İslam dininin önderine inanmış Müslüman milletinde nasıl ki dürüstlük ve sadakat varsa bütün bu özellikler Molla Mustafa Barzani’de de vardır. İşte o Barzani 81 yıl önce kardeşlerinin Türkiye’de misafiri oldu. Bugün de Molla Mustafa’nın oğlu değerli dostum Mesud Barzani’yi Diyarbakır’da misafir ediyorum. Babanız, amcalarınız gibi kardeşlerinizin toprağına ve onların ülkesine Türkiye Cumhuriyeti’ne, Diyarbakır şehrimize hoş geldiniz. Sizi, şahsınızda Kuzey Irak Kürdistan bölgesindeki değerli kardeşlerimizi muhabbetle selamlıyorum

Başbakan Tayyip Erdoğan ve Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesud Barzani Diyarbakır’da aynı kürsüden çok önemli mesajlar verdi. Emine Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve İbrahim Tatlıses’in gözyaşlarını tutamadığı konuşmasında Erdoğan özetle şunları söyledi:

Irak Kürdistan Bölgesel Yönetim Başkanı değerli kardeşim Barzani’ye Erbil’den geldikleri, heyecanımızı paylaştıkları için milletim adına teşekkür ediyorum. Şivan Perver’e ülkesinde topraklarına, ana baba ocağına 37 yıl sonra tekrar hoş geldin diyorum. Zülküf Peygamberin, Elyasa peygamberin sahabe-i kiramın, evliyanın onların hatırına rabbim kardeşliğimizi, muhabbetimizi daim etsin diyorum.

Başbakan Tayyip Erdoğan ve Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesud Barzani Diyarbakır’da aynı kürsüden çok önemli mesajlar verdi. 1920 ruhuyla yeni bir Türkiye inşa ettiklerini vurgulayan Erdoğan, “Dağdakilerin indiğini, cezaevlerinin boşaldığını, 76 milyonun kucaklaştığını, birlikte yeni Türkiye olduklarını göreceğiz. Hiç endişeniz olmasın” dedi.

***

Günümüzün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP’ye “Siz PKK ile berabersiniz” derken bizim bilmediğimiz bir şey olmalıdır . Sayın cumhuriyet savcılarına arzımdır ki ;

Yukarıda eksikli de olsa sayılmış olayların faillerinin bir kısmını isimleriyle birlikte arzettim ! Fakat 17 Kasım 2013 / Diyarbakır’da İ.Tatlıses , Ş.perver , M.Barzani ile fotoğraf çektiren ve beyanat veren görüntü olarak zamanın başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’a çok benzeyen şahsın kimliğinin araştırılmasını dilerim. Bahse konu olan kişi sayın Erdoğan olsa idi her zamanki gibi açık yüreklilikle ve dürüst olarak davranır PKK ve temsilcileriyle CHP’nin değil kendisinin ve temsilcilerinin görüştüğünü açıklardı !

Arzederim ..

Naci Kaptan

This entry was posted in Bölücü KÜRTÇÜLÜK, BOP, İHANET VE YABANCI YANDAŞLAR, KUMPAS-TEZGAH-ÜÇ KAĞIT, PKK TERÖRÜ, Politika ve Gundem, YOZLAŞMA - AHLAKSIZLIK. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *